Delphin Chilli 2000

• prakticky žádné vůle
    • kovový
    • brzda není úplně přesná
    • větší váha

Za ty peníze opravdu hodně muziky. Naviják má krásný přesný chod. Koupil sem ho na vláčku, chtěl sem vyzkoušet jestli mě tato technika chytne a ne tedy utratit velké peníze za věc co možná nevyužiji, jsem spokojen za ty peníze asi nemá konkurenci. Na feeder bude také super, tam určitě váha nebude žádný problém. Větší váha je samozřejmě cena za celokovové provedení a již při koupi sem s tím počítal.

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• Malý lehký naviják na přívlač. SKLADNÝ SNADNÁ MANIPULACE, PRO LEVÁKY I PRAVÁKY.

Děkuji chytapust.cz, jsem připraven na začátek nové sezóny

• , zakoupeno v Doctor Fishing

• Ještě nevím, naviják byl se mnou u vody 1x - cosi už jsem chytil. Ale obecně od Delphin něco už mám. A poměr cena výkon je výborný. Mám i zvučnější značky. Klidně bych jim dělal testera.

Počet ložisek
Brzda
přední
Převodový poměr
4.9 : 1
Náhradní cívka

Model Chilli sice cenově patří do základní skupiny navijáků, provedením a výbavou se však rozhodně řadí do vyšší kategorie. Tento naviják vás dokáže překvapit od první chvíle. Už v základu disponuje kovovou cívkou i klikou. Jednoduché tělo je díky svému tvarování pevné a technický způsob uložení mechanismu uvnitř zajišťuje, že naviják ani pod zátěží neprozrazuje svůj cenový původ. Právě naopak, tělo se nekroutí, naviják je velmi tichý a chod příjemně hladký bez jakýchkoliv nežádoucích vibrací! Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách.

Technické parametry:

• Hmotnost: 400g
  • Model: Delphin CHILLI 6000
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.24 / 560, 0.26 / 480, 0.28 / 410
  • Hmotnost: 420g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta90 Kč100 % • 181 recenzíDalší informace

• brzda není úplně přesná
    • větší váha

Děkuji chytapust.cz, jsem připraven na začátek nové sezóny

• , zakoupeno v Doctor Fishing

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta90 Kč100 % • 181 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 756 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v TROPIC FISHING

Za málo peněz hodně muziky.

• , zakoupeno v Chyť a pusť

přišel v dobrém stavu vytahl jsem na to 100 cm štiku a začal vrzat.

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• kvalitní naviják za slušnou cenu